RSS
www.bip.gov.pl
Sd Okrgowy Warszawa-Praga w Warszawie
Normalna czcionka Powiekszona czcionka Najwiksza czcionka


Lista sędziów i referendarzy

Lista sędziów
L.p. Nazwisko i imię Wydział
1 Brud Marcin I Wydział Cywilny
2 Hańczyc-Górska Dorota III Wydział Rodzinny i Nieletnich
3 Kosiński Tomasz II Wydział Karny
4 Mazurek Monika I Wydział Cywilny
5 Malińska Joanna I Wydział Cywilny
6 Miernik Małgorzata I Wydział Cywilny
7 Rzeczkowska Danuta III Wydział Rodzinny i Nieletnich
8 Salwin-Kowalczyk Urszula II Wydział Karny
9 Stępniewski Krzysztof I Wydział Cywilny
10 Szeląg Anna II Wydział Karny
11 Szyszkowski Włodzimierz (delegowany od dnia 01.02.2014 r. do Sądu Okręgowgo Warszawa-Praga w Warszawie) II Wydział Karny
12 Świć Barbara III Wydział Rodzinnyi Nieletnich
13 Woźniak Grzegorz II Wydzial Karny
14 Zmysłowska-Sołowiej Monika II Wydział Karny
15 Bogucka Agnieszka ( delegowana od dnia 15.09.2017 do 14.09.2018. do Sądu Okręgowego Warszawa-Praga w Warszawie) I Wydział Cywilny
16 Asesor sądowy Agnieszka Chłopik I Wydział Cywilny
17 Asesor sądowy Natalia Maksanty-Grekowicz I Wydział Cywilny

.hgj

Podział czynności SSR i Asesorów w 2018 roku::

  1. Marcin Brud
  2. Monika Mazurek
  3. Joanna Malińska
  4. Małgorzata Miernik
  5. Krzysztof Stępniewski
  6. Agnieszka Chłopik
  7. Natalia Maksanty-Grekowicz
  8. Tomasz Kosiński
  9. Urszula Salwin-Kowalczyk
  10. Grzegorz Woźniak
  11. Anna Szeląg
  12. Monika Zmysłowska-Sołowiej
  13. Dorota Hańczyc-Górska
  14. Danuta Rzeczkowska
  15. Barbara Świć

Podział czynności SSR i Asesorów w 2019 roku:

  1. Marcin Brud
  2. Monika Michaluk-Mazurek
  3. Joanna Malińska
  4. Małgorzata Miernik
  5. Krzysztof Stępniewski
  6. Agnieszka Chłopik
  7. Natalia Maksanty-Grekowicz
  8. Tomasz Kosiński
  9. Urszula Salwin-Kowalczyk
  10. Grzegorz Woźniak
  11. Anna Szeląg
  12. Monika Zmysłowska-Sołowiej
  13. Dorota Hańczyc-Górska
  14. Danuta Rzeczkowska
  15. Barbara Świć

.

.


Lista referendarzy
L.p. Nazwisko i imię Wydział
1 Hołowiecka Magdalena IV Wydział Ksiąg Wieczystych
2 Kroczek Grażyna IV Wydział Ksiąg Wieczystych
3 Łuczak-Stępniewska Edyta IV Wydział Ksiąg Wieczystych
4 Zaleska- Kurek Magdalena IV Wydział Ksiąg Wieczystych
5 Skiba Przemysław I Wydział Cywilny
6 Wilkosz Rafał IV Wydział Ksiąg Wieczystych
7 Zuzanna Dunaj IV Wydział Ksiąg Wieczystych

.hgj

Podział czynności Referendarzy w 2018 roku:

  1. Magdalena Hołowiecka
  2. Grażyna Kroczek
  3. Edyta Łuczak-Stępniewska
  4. Magdalena Zaleska- Kurek
  5. Przemysław Skiba
  6. Rafał Wilkosz
  7. Zuzanna Dunaj

Podział czynności Referendarzy w 2019 roku:

  1. Magdalena Hołowiecka
  2. Grażyna Kroczek
  3. Edyta Łuczak-Stępniewska
  4. Magdalena Zaleska- Kurek
  5. Przemysław Skiba
  6. Rafał Wilkosz
  7. Zuzanna Dunaj



Opublikował: Mirosław Kuk
Publikacja dnia: 30.11.2018
Podpisał: Grzegorz Nalewajek
Dokument z dnia: 30.11.2018
Dokument oglądany razy: 3 015